Aktualności Profitax

Aktualności Profitax Biuro Rachunkowe Poznań
SaldeoSmart – łatwy i intuicyjny system księgowości online.

Saldeo – pierwsze kroki

Strefa Klienta Biura Profitax. Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, działając w obszarach księgowości, kadr, płac i doradztwa. Obsługujemy podmioty działające w różnych branżach i różnej wielkości. Poznaliśmy specyfikę związaną z funkcjonowaniem wielu branż m.in. sieci handlowych i dystrybucyjnych, fir

JPK_VAT, Profitax Biuro Rachunkowe Poznań

JPK_VAT – Jak i od kiedy wdrożyć stosowanie zamiast deklaracji VAT 2020?

Obowiązek składania plików JPK_VAT wraz z deklaracją VAT zostaje przesunięty z 1 lipca na 1 października 2020 roku dla wszystkich podatników VAT. – poinformowało Ministerstwo Finansów. Zmiana terminu jest spowodowana licznymi wnioskami przedsiębiorców związanych z trudnościami we wdrożeniu nowego rozwiązania od lipca 2020. Z uwagi na stan epidemii.

Masz pytania - skontaktuj się z nami. 

PROFITAX, Biuro Rachunkowe Poznań 

Poznań, ul. Jasielska 10, I piętro lok. 9
T: +48 736 610 580

Certyfikat Ministerstwa Finansów RP nr 12124/99

PROFITAX Biuro Rachunkowe, Poznań

O nas

Profitax , Biuro Rachunkowe Poznań jest  rynku od ponad 20 lat działając w obszarach księgowości, kadr i płac, analiz finansowych i organizacji finansowania przedsięwzięć

 

Obsługujemy podmioty działające w różnych branżach i różnej wielkości. Poznaliśmy specyfikę związaną z funkcjonowaniem wielu branż m.in. sieci handlowych i dystrybucyjnych, firm produkcyjnych, budowlanych. 

 

Wielokrotnie reprezentowaliśmy naszych Klientów podczas kontroli prowadzonych w ich firmach przez różnego rodzaju instytucje państwowe, zawsze uzyskując zadowolenie naszych Zleceniodawców. 

 

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Stale współpracujemy z Biegłymi Rewidentami, Doradcami Podatkowymi, Kancelariami Prawnymi i Notarialnymi, a także Doradcami Kredytowymi oraz Bankami.