Zespół Biura Rachunkowego Profitax

Biuro Rachunkowe Profitax

Biuro Rachunkowe Profitax jest  rynku od ponad 20 lat działając w obszarach księgowości, kadr i płac, analiz finansowych i organizacji finansowania przedsięwzięć. 

Obsługujemy podmioty działające w różnych branżach i różnej wielkości. Poznaliśmy specyfikę związaną z funkcjonowaniem wielu branż m.in. sieci handlowych i dystrybucyjnych, firm produkcyjnych, budowlanych. 

Wielokrotnie reprezentowaliśmy naszych Klientów podczas kontroli prowadzonych w ich firmach przez różnego rodzaju instytucje państwowe, zawsze uzyskując zadowolenie naszych Zleceniodawców. 

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Stale współpracujemy z Biegłymi Rewidentami, Doradcami Podatkowymi, Kancelariami Prawnymi i Notarialnymi, a także Doradcami Kredytowymi oraz Bankami.

Izabela Zaremba

Biuro Rachunkowe Profitax

 

Fachowiec z 20-letnim doświadczeniem w zakresie  zarządzania działami księgowości. Posiada 7-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora finansowego oraz Głównego księgowego. 

 

Od 1999 roku posiada licencję na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Od wielu lat jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. 

 

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła szereg szkoleń i kursów w zakresie rachunkowości i podatków w tym kurs na Doradcę Podatkowego organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

 

Na koncie ma poparte sukcesami, wdrożenia takich systemów jak SAP, SYMFONIA, SAGE 500, ENOVA.

 

Specjalizuje się w obsłudze firm z branż budowlanej, handlowej, IT oraz medycznej.

 

Iza Zaremba PROFITAX Biuro Rachunkowe, Poznań
Ania Matoga PROFITAX Biuro Rachunkowe, Poznań

Anna Matoga

Biuro Rachunkowe Profitax

Anna  ma ponad 15-letnie doświadczenie  w Polsce i za granicą, w pracy w różnej wielkości organizacjach w tym Non Profit. Pracowała w obszarach analiz i kontroli finansowej, rachunku kosztów oraz w biurach rachunkowych. Anna z sukcesem prowadziła projekty wdrożeń procedur kontroli finansowej i informatycznych systemów wsparcia.

 

Jej doświadczenia obejmują stanowiska specjalistyczne, doradcze, jak i kierownicze zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i firmach z kapitałem rodzinnym.

 

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, specjalność Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw. Ukończyła szereg szkoleń i kursów w zakresie rachunkowości i podatków.

 

W latach 2007 do 2013 przebywała w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała dla organizacji non-profit oraz uzyskała tytuł AAT Certified Accounting Technician.

Jesteśmy zgranym i stabilnym zespołem, których łączy pasja i zaangażowanie we wszystko, co robimy. Wierzymy, że dokładność i sumienna praca oraz nastawienie na skuteczne działanie są kluczem do sukcesu.

Naszym priorytetem jest poszukiwanie najkorzystniejszych dla Klientów rozwiązań oraz rzetelna i bezpieczna współpraca. Wszystkich naszych pracowników obowiązuje tajemnica zawodowa zarówno w trakcie jak i po zakończeniu współpracy z klientem.

Ze względu na zmieniające się przepisy nieustannie uczęszczamy na kursy i szkolenia oraz na bieżąco śledzimy specjalistyczną prasę. Przywiązujemy również wagę do rozwijania się w obszarach, które pomagają nam efektywnie pracować z naszymi klientami. Rozwijamy kulturę zarządzania opartą na budowaniu odpowiedzialności i rozwiązywaniu problemów. Inwestujemy w rozwój efektywnej komunikacji i nowych technologii.  

W naszej pracy kierujemy się ważnymi dla nas zasadami i wartościami wypracowanymi przez nasz zespół. Wierzymy, że dzięki nim nasze biuro rachunkowe może być dla Państwa wiarygodnym partnerem. Oferujemy Państwu usługi na wysokim poziomie jakości i dążymy do tego, aby współpraca z naszym biurem rachunkowym dawała Państwu unikalną wartość biznesową. 

Biuro rachunkowe Poznań Biuro rachunkowe Poznań Biuro rachunkowe Poznań Biuro rachunkowe Poznań Biuro rachunkowe Poznań Biuro rachunkowe Poznań

Skontaktuj się z nami